نمونه های اولیه هیوندای و کیا با درگاه شارژ J3400 در سوپرشارژر میشیگان

상 담 문 의

1666-9526

010-5398-7786

오전 7:00 - 오후 8:00 연중무휴

계좌 : 351-0608-7039-33
예금주 : 왕재성

전화상담

카톡상담

견적문의
쾌적한 환경이 건강한 삶을 만듭니다.
쌍둥이크린청소

نمونه های اولیه هیوندای و کیا با درگاه شارژ J3400 در سوپرشارژر میشیگان

Santiago 0 3 08.09 02:42
تست هیوندای Ioniq 5 و کیا EV6 استتار شده در سوپرشارژر میشیگان
Surface-to-air missile Abuelsamidیکی از مزایای زندگی در جنوب شرقی میشیگان این است که طیف گسترده ای از خودروهای نمونه اولیه را می توان در حال رانندگی در اطراف مشاهده کرد. اغلب این پوشش‌ها با مقداری استتار پوشانده می‌شوند، از پوشش‌های وینیل سنگین با لایه‌های متنوعی که برای پنهان کردن شکل واقعی درج شده تا پوشش‌هایی با انواع الگوهای طراحی شده برای فریب دادن سیستم‌های فوکوس دوربین و پنهان کردن جزئیات. با این حال، گاهی اوقات، به هر حال، جزئیات جالبی می درخشد و امروز بعد از ظهر یک هیوندای Ioniq 5 و کیا EV6 را در ایستگاه سوپرشارژر مشاهده کردم.
نمونه اولیه هیوندای Ioniq 5 با پورت شارژ J3400 یکپارچه
Surface-to-air missile Abuelsamid: ایستگاه سوپرشارژر تسلا در نزدیکی خانه من یک ایستگاه نسبتاً جدید است که در اواسط سال 2023 افتتاح شد و در اوایل امسال، 12 پست شارژ با Thaumaturgy Docks به روز شدند. Trick Sour grass سیستمی است که یک آداپتور NACS به CCS را در شارژر ادغام می کند تا هر وسیله نقلیه الکتریکی با کانکتور CCS بتواند با استفاده از برنامه تسلا شارژ شود. من شخصاً آن را با چندین خودرو از جمله Genesis G80 EV، Polar star 2، Fording Mustang Mach-E و Cadillac Lyriq امتحان کرده‌ام. جدای از G80 که به دلیل یک ویژگی عجیب در معماری الکتریکی e-GMP هیوندای به 84 کیلووات محدود شده است، همه به خوبی کار می کردند.
در اواسط سال 2023، گروه موتور هیوندای (شامل برندهای هیوندای، کیا و جنسیس) اعلام کرد که به بقیه صنعت خودرو در آمریکای شمالی می‌پیوندد تا از کانکتورهای شارژ CCS به استاندارد شارژ آمریکای شمالی (NACS) تبدیل شود. کانکتوری است که توسط تسلا توسعه یافته و در سوپرشارژرها استفاده می شود. از آن زمان، SAE External استاندارد جدیدی به نام J3400 ایجاد کرده است که از کانکتور NACS استفاده می کند و همچنین جنبه های مختلف شارژ از جمله ولتاژ و پروتکل های ارتباطی را تعریف می کند.
تاکنون، فورد و ریویان اولین خودروسازانی هستند که توزیع J3400 به آداپتورهای CCS را برای مشتریان فعلی آغاز کرده و نرم‌افزار خودروی خود را برای پشتیبانی از قابلیت Plug&Mission با سوپرشارژرها به‌روزرسانی کرده‌اند. برخی دیگر از جمله جنرال موتورز قرار است به زودی اجرا شوند، اگرچه برخی از این برنامه ها پس از اخراج کل تیم شارژ، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در آوریل سال جاری به تعویق افتاد.
اطلاعات بیشتر از بهترین حساب های پس انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب های پس انداز سود 5% در سال 2024ByCassidy HortonContributorاکثر خودروسازان اعلام کرده اند که تحویل خودروهای برقی از کارخانه های خود را در زمانی که 20 درگاه ساخته شده است، آغاز خواهند کرد ویان نشان داد از نمونه‌های اولیه R2 و R3 در اوایل سال جاری، آنها به پورت‌های J3400 مجهز شدند، اما این خودروها حداقل تا سال 2026 وارد بازار نمی‌شوند.
اولین خودروهای غیر تسلا که من با درگاه های شارژ J3400 در طبیعت مشاهده کردم، کیا و هیوندای فوق الذکر هستند. من در این سوپرشارژر خاص توقف کردم تا مقداری آب به رالی موستانگ Mach-E که این هفته رانندگی می کنم اضافه کنم، اما باید از Magic Wharfage استفاده کند. همینطور که داشتم داخل می شدم، دو ماشین کامود را دیدم و بلافاصله مشخص شد که آنها چیست. این مکان خاص حدود 15 دقیقه دورتر از مرکز فنی هیوندای آمریکا (HATCI) قرار دارد که توسعه و گواهینامه‌های زیادی را برای برندهای HMG در آمریکای شمالی انجام می‌دهد.
فورد موستانگ Mach-E رالی سوپرشارژ با داک جادویی تسلا
Surface-to-air missile Abuelsamid پس از وصل کردن Mach-E و اطمینان از شارژ شدن آن، چند عکس گرفتم و کمی نزدیکتر رفتم تا مطمئن شوم آنچه را که فکر می کردم می بینم می بینم. کانکتور شارژ تسلا در واقع مستقیماً بدون آداپتور به خودروها وصل شده بود. در حالی که سعی می کردم محتاط باشم، دیدم که مهندس آن را از برق جدا کرد و پورت یکپارچه J3400 به وضوح قابل مشاهده بود، اگرچه عکسی از آن دریافت نکردم.
هیوندای و کیا قبلاً نسخه‌های تازه‌شده این دو مدل را در خارج از کشور نشان داده‌اند و انتظار می‌رود تا سال 2025 وارد آمریکای شمالی شوند. هیوندای همچنین تأیید کرده است که Ioniq 5 اولین خودروی تولید شده در متاپلانت جدید خود خواهد بود (آیا متا بیشتر از گیگا است؟ ) در سه ماهه چهارم سال جاری در گرجستان، بنابراین به نظر می رسد که این مدل ها به روز شده باشند و پورت J3400 از Job 1 را نیز شامل شوند.
سیستم الکتریکی 800 ولت در خودروهای HMG در حال حاضر دارای یک ویژگی عجیب و غریب در معماری خود است زیرا از یکی از سیم پیچ های موتور عقب به عنوان بخشی از مدار شارژ استفاده می کند. این همان چیزی است که مدل‌های فعلی را به شارژ 84 کیلوواتی در سوپرشارژرها محدود می‌کند. با این حال، هیوندای تایید کرده است که در حال کار بر روی یک اصلاح هستند، بنابراین به نظر می رسد این به روز رسانی مدل زمان خوبی برای راه اندازی آن باشد. به نظر می رسد که شاید زودتر از اوایل سال 2025 شاهد خودروهای الکتریکی HMG با پورت های J3400 باشیم.
من را در لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. سام ابولسامید دنبال کردن من زندگی بزرگسالی خود را صرف کار در صنعت خودروسازی و اطراف آن کرده‌ام. پس از اخذ مدرک مهندسی مکانیک از GMI، 17 سال آینده را روی سیستم‌های کنترل الکترونیکی کار کردم که به ماشین‌ها کمک می‌کند قبل از اینکه از آنجا دور شوم و در مورد آنچه مهندسان دیگر خلق می‌کنند بنویسم، توقف کنند، بروند و مسیر را تغییر دهند. از آن زمان من سعی کرده ام به خوانندگان، بینندگان و شنوندگان خود درباره نحوه عملکرد جدیدترین فناوری خودرو، کارهایی که می تواند انجام دهد و شاید مهمتر از آن، آنچه که نمی تواند انجام دهد، آموزش دهم. از سال 2014، من دانش مهندسی و ارتباطات خود را به عنوان یک تحلیلگر اصلی با Navigant Enquiry که سوخت های جایگزین، فناوری های رانندگی پیشرفته و وسایل نقلیه متصل را پوشش می دهد، ترکیب کرده ام. من همچنین میزبان پادکست Bike Bearings هستم و یکی از اعضای هیئت داوران خودرو، کامیون و ابزار سال آمریکای شمالی هستم. ">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

For more information in regards to اخبار جدید اتومبیل review our web site.

Comments